Turite klausimų?

skambinkite:
8 650 01550

rašykite el. paštu:
info@UzuolaidosJums.lt

arba tiesiog užpildykite greitos užklausos formą:

captcha

Užuolaidų stiliai

Klasikinis stilius

Klasikinis – tai stilius, kuris visuomet madingas. Šiam stiliui būdingas klasikinių audinių ir spalvų kompozicijos. Patariama klasikines užuolaidas siūti su pamušalu – taip pasiūtos užuolaidos gražiau krenta ir solidžiau atrodo.

Romanetė (romėniška užuolaida)

Romanetė (romėniška užuolaida) – labai patogi ir funkcionali. Tai grandinėle į viršų pakeliama užuolaida. Naudojant specialų mechanizmą ji susilanksto į klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą. Pritvirtinti šias užuolaidas galima lubose, sienoje virš lango nišos, lango nišos viršuje, ar ant lango rėmo.

Minimalistinis stilius

Minimalistinis stilius – tai japoniško stiliaus širma. Širmos labiau tinka moderniame interjere. Širmos – puiki priemonė uždengti didelius panoraminius langus, atskirti kambario zonas ir panaudoti kaip pertvarą. Ji džiugina minimalizmu ir funkcionalumu.

Itališkas užuolaidų stilius

Itališko stiliaus užuolaidos susideda iš dviejų dalių pasiūtų su pamušalu ir kurios nėra traukomos į šalis ar keliamos į viršų. Užuolaidos surišamos kutu, segtuku, kaspinu, kuris tvirtinamas prie sienos, palangės ar užuolaidos. Norint užuolaidą užskleisti tereikia paleisti užuolaidų kraštą ir šios uždengs langą.

Austriškos užuolaidos

Austriškos užuolaidos prabangios ir puošnios. Austrijietės rekomenduojamos visiems išskirtinio grožio gerbėjams. Šio stiliaus užuolaidos tai kombinacija romanečių ir prancūziško stiliaus užuolaidos. Austrijietės gražiai dera su paprastomis užuolaidomis.

Prancūziško stiliaus užuolaidos

Prancūziško stiliaus užuolaidos pas mus atėjo nuo XVII amžiaus ir iki šio laiko yra neatimama klasikinio stiliaus dalis. Šio stiliaus užuolaidos susideda iš daugelio raukinių, tiek horizontalių, tiek vertikalių banguojančių klosčių.