Mūsų teikiamos paslaugos: audinių parinkimas, karnizų parinkimas bei tvirtinimas, užuolaidų siuvimas ir kabinimas, atvykimas į vietą, išmatavimas, romanečių siuvimas, austriječių siuvimas, širmos, lovatiesių ir pagalvėlių siuvimas bei kitos paslaugos.


Užuolaidų dizainas groja paskutine nata Jūsų interjere, todėl spalva, faktūra, užuolaidų ilgis, modelis – labai svarbūs niuansai.

Užuolaidų ir pagalvėlių siuvimasUžuolaidos gali būti ne tik dekoro elementas, bet ir turi praktinės paskirties – apsaugo nuo per didelės šviesos, nuo pašalinių akių, ir sukuria jaukią atmosferą bet kokioje patalpoje. Jei jūs jau nusprendėte, koks bus jūsų kambario stilius, tai jau galima rinktis užuolaidas. Daugelio dizainerių nuomone užuolaidos  – tai kambario akys. Todėl kokį „makiažą“ uždėsite ant „akių“, tai toks pirmas įspūdis ir bus.

Žinoma, atsiradus užuolaidoms įgaus užbaigiamąjį vaizdą. Jūsų namai iškart įgaus jaukumo, komforto ir patys daug maloniau jausitės savo namuose. Ar gali kita detalė taip greit pripildyti kambarį išskirtiniu grožiu, suteikdama kambariui romantikos, prabangos, švelnumo ar griežtumo?

Dar viena svarbi detalė – nepamirškite išsirinkti tinkančius karnizus, todėl kad nuo jų priklausys, kaip žiūrėsis jūsų užuolaidos. Karnizo parinkimas priklauso ne tik nuo pasirinkto užuolaidų dizaino, konstrukcijos, bet reikia atsižvelgti ir į langų plotį, ir užuolaidų svorį.